Avea Haksız Kesinti Yapılıyor.

Neşe Çakar Ö. |

Faturasız hat kullanmaktayım. 505 814 **** no'lu telefonumdan 27 Şubat 2014 tarihinde internet limitini geçtiğim gerekçesiyle 18 temmuz 2014 tarihinde hesabıma yüklediğim 24 tl kesilmiştir. Avea müşteri hizmetlerini aradığımda faturasız hat kullandığımı ve kontörüm bittiği halde nasıl internet kullanmaya devam etmiş olabileceğimi sorduğumda sistemimizde ki bir açık nedeniyle böyle olmuş cevabını aldım. Sistemlerindeki sorunun bana faturalandırılmasının yanlış olduğunu belirtmeme rağmen ilgili çalışan yapabileceği hiçbir şey olmadığını ancak 34 tl'lik kullanım bedelinin kalan 10 tl sinin tarafımdan talep edilmeyeceğini söyledi.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Kota Aşımı İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Temmuz
  09:54

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 21.07.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 19 Temmuz
  17:20

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş