Avea Haksız Kazanç Sağlıyor.

Ertuğrul S. |

Son gelen temmuz ayı faturam paket ücretimin oldukça üzerinde geldi. 29,50 TL gelmesi gereken fatura 57,75 TL olarak geldiğini gördüm. Sebebini sorduğumda Avea müşteri hizmetleri bana Video Plus aboneliği başlattığımı söylediler. Oysa ben böyle bir abonelik başlatmadım. Kendilerine aboneliğin nasıl başladığını sorduğumda telefon üzerinden bir onay kutucuğu işaretlediğimi söylediler. Bir başvuru bu kadar kolay bir şekilde yapılabiliyorsa ben burada iyi niyet olmadığını düşünürüm. Böyle bir onay kutucuğu işaretlediysem de hiç farkında değilim ve farkında olmadan aynı tuzağa düşen birçok kişi olduğuna da eminim. Başvuru SMS atılarak yapılır. Fazla kesilen ücretlerin iadesini istiyorum.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ertuğrul S.
  09 Ağustos
  17:09

  Avea müşteri memnuyeti bilinci olmayan bir kurumdur.

 • Ertuğrul S.
  06 Ağustos
  19:18

  Avea problemimi çözmemiştir ve bana hiçbir şekilde yardımcı olmamıştır.

 • 06 Ağustos
  16:09

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.08.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.
  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 04 Ağustos
  13:18

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş