Avea Haksız Kazanç Sağlıyor!

Mehmet Akif D. |

Avea'nın 27 tl'lik kamu mega tarifesini kullanmaktayım. Bu ay 70 tl fatura geldi. 43 tl fark şunlardan kaynaklanıyor. 10 tl numara değişikliği ona eyvallah. Bir de Avea'nın hediye internet servisi var. Mevcut 4 gb internetimin 1 gb olanını diğer hattıma gönderdim. Bundan dolayı imiş ayıp gerçekten. Bir de müşteri temsilcisi diyor ki size bu bilgiyi kim verdi? Öyle bir şey yok diyorlar. Tüketici hakları diye bir şeyin varlığından haberdar değiller galiba. Derhal 2 hattımı da farklı operatöre geçireceğim.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Mayıs
  14:33

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.04.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 16 Nisan
  08:40

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş