Avea Haksız Kazanç Sağlıyor!

Mehmet B. |

Faturalı kullandığım hattımı faturasıza geçirmek için müşteri hizmetlerini aradım. Kaydımı alıp geri dönüş yapacaklarını söylediler. Bir-iki gün sonra Avea müşteri hizmetlerinden bir bayan beni aradı. Faturalıda kalırsam full+full 500 tarifesine geçerek ayda vergiler dahil 25 TL ödeyeceğim bilgisini verdi. Taahhüt olmayacağını ve istediğim zaman da tarifeden çıkabileceğim bilgisi verdi. Yalnız 5 aydır hattı kullanmama rağmen hiç 25 TL ödemedim. Üstüne bir de tarifemin taahhütlü olduğunu öğrendim. Fatura hep 30 TL üzerinde geldi. Müşteri hizmetlerinden geri dönüş yapıldı. Hata yapmışız para iadesi yapılacak denildi ama faturanın üstüne ekleyip gönderilmiş ekstradan ücret alınmış.

Etiketler :

Bilgilendirme Paket-Tarife Değişikliği Para İadesi Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Şubat
  10:00

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 20.02.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 19 Şubat
  08:11

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş