Avea Haksız Kazanç Elde Ediyor!

Pervin G. |

Haberim olmadan Avea beni Vip Eğlence diye bir yere üye yapıyor. Bana mesajlar geldi bakmadan sildim. Ücretli mesaj diye bir şeyin olduğunu dahi bilmiyorum. Bir baktım 90 milyon fatura gelmiş. arayıp sordum ne iştir diye bana demesinler mi Vip Eğlence'ye üyesiniz ondan dediler. Ben tabi şaşkın böyle şeylerden habersiz biri olarak sonraki faturaya yansıyacak mı dedim; 12 tl yansıyacak dediler. Bir fatura geldi 70 tl. Aradım operatörü 24 tl yansıdı dediler. Bu da ayrıca sosu oldu. Hakkımı helal etmiyorum. Taahhüdüm bitince ayrılacağım.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Nisan
  09:27

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.04.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 09 Nisan
  09:43

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş