Avea Haksız Kazanç!

Ali D. |

Kullanmakta olduğum Avea hattımın kontratı bu gün itibariyle son buluyor dünden beri Avea müşteri hizmetleriyle yaptığım yedi sekiz görüşmede farklı farklı bilgiler verildi kayıtları elimde mevcuttur hattımı faturalı dan faturası za geçirmek istediğimi söyledim.

Bunun için benden ekstra 20 TL ücret ödemem gerektiğini söylediler, hiçbir operatörde böyle bir uygulama yok zamanında parasını ödediğim hattımın vergilerini ödüyorum ayrıca neden 20 TL vermem gerektiğini bilmek istiyorum, yeniden hat mı satıyorlar bana, geçtiğimize geçeceğimize pişman olduk.

Etiketler :

Paket-Tarife Değişikliği Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Mayıs
  09:16

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.05.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 09 Mayıs
  14:23

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş