Avea Haksız Kazanç!

Ramazan Ö. |

26.05.2013 tarihinde hattıma 30 lira yükledim saat 12:55 de aradan 5 dakikalık kısa bir süre sonra hattımda kalan lira sıfır tl idi..Yani 5 dakikada bütün liralar gitti sebep olarak internet kullanımını gösterdiler..Özellikle internete girmedim,hiçbir şey indirmedim ancak telefon kendi kendine netle bağlantılı olabilir.Bunun da karşılığı 30 tl mi ? Yani 5 dakika da hiçbir şey indirmememe rağmen 30 lira mı aldılar. Avea gibi bir firma nasıl oluyor da böyle bir işlem yapıyor ? En kısa zaman da haksız yere aldıkları liralarımı geri istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ramazan Ö.
  28 Haziran
  09:55

  çözüme dair hiç bir işlem yapılmadı..çağrı merkezi aradı aynı şeyleri saçmalayıp durdu..Bana 4 dakikada 30 tl nin uçmasınn gayet normal birşey olduğunu söylüyorlar.Benle görüşmelerine rağmen Birde oraya yazmışlar müşteriye ulaşılmadı diye... avea dan uzak.. durun

 • 12 Haziran
  19:02

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 03.06.2013 tarihinde/tarihlerinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 31 Mayıs
  09:57

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş