Avea Haksız Kazanç..

Mehmet D. |

Bugün daha önce hiçbir talebim olmamasına rağmen Alt Band TV denilen bir program mı, uygulama mı ne olduğu belli olmayan bir şirketten 14 TL hattımdan tahsil etmiştir.

Bu 1 değil 2 değil önceden de Gamıfıve denilen bir uygulama için 10 TL ödemişlerdi. Avea böyle ucuz yollarla müşterilerine mağdur etmektedir. Bu bir suçtur ve Sevletin Savcıları ve ilgili kurumlar bu konuda yasal işlem başlatmalıdır...

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme İçerik Sağlayıcı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet D.
  12 Ekim
  09:23

  Bir mesaj geliyor bilmem neye abone oldunuz diye... Arkasından ücret faturanızdan tahsil ediliyor... Geri alma ve bu mesajlara Engel olma şansınız yok... Tamamen soygun ve kimse buna bir şey demiyor... . Yazıklar olsun hakkımız haram zikkim olsun evlatlarından çıksın inşallah

 • 11 Ekim
  11:00

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 09.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 05 Ekim
  10:59

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş