Avea Haksız İşlem Ücreti Alıyor!

Şafak K. |

1 Aralık tarihi itibariyle faturasız hattan faturalı hatta geçiş işlemi yaptırdım. İşlem öncesinde Avea Müşteri Hizmetleri yetkilileriyle yaptığım görüşme sonucunda aylık paket haricinde farklı bir işlem ücreti alınmayacağını teyit ettirdim. Ve ardından ayın 10'unda faturamın kesileceğini ve 10 günlük bir fatura gönderileceği bilgisi verildi.

Verilen paketi dolduramama ve farklı bir işlem yaptırmama rağmen az önce gelen mesaj ile 30 lira işlem ücreti yansıtıldığını öğrendim. Müşteri hizmetleriyle görüşmeme rağmen "arkadaşımız eksik bilgi vermiş, ödemek zorundasınız" denilerek kestirilip atılıyor. Verilen bilgi doğrultusunda işlem yaptırmama rağmen boşu boşuna 30tl fazla ödeme yapmam isteniyor.

Etiketler :

Paket-Tarife Değişikliği Haksız Ücretlendirme Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Aralık
  10:54

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 21.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Şafak K.
  21 Aralık
  16:33

  Otomatik mesaj göndermek yerine gerçekten yapıcı bir eylem gerçekleştirip müşterilerinizi mağdur etmezseniz daha makbule geçecektir.

  İşlemin takibini ve olumlu geri dönümlerinizi bekliyorum.

  Saygılarımla.

 • 21 Aralık
  15:58

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş