Avea Haksız İnternet Ücretlendirmesi Yaptı!

Ezgi Parlak A. |

Tarifemi değiştirdim ve internet paketi de olan bir tarifeye geçtim.İnternet kullanımım sırasında sürekli paketsiz internet kullanıyorsunuz,son sınıra ulaştınız şeklinde mesajlar aldım.Bunun üzerine her mesaj aldığımda müşteri hizmetlerini aradım ve sorun olmadığını paketimin olduğunu,mesajları ciddiye almamam gerektiğini söylediler.

Daha sonra faturama yansımasından korktuğumu söyledim.Sorun yok dediler.32 liralık faturam 151.25 kuruş geldi. Avea müşteri hizmetlerini aradığımda internet kullanımım olduğu söylendi.Daha önce kendilerini aradığımda ise paket dışı bir kullanımın olmadığı belirtilmişti.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Mart
  12:52

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 06.03.2014 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 05 Mart
  10:04

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş