Avea Haksız İnternet Ücretlendirmesi Yaptı!

Gamze Timur S. |

12 ay taahhütname yaptığım sınırsız internet kullanımı 500 dk konuşma paketi. 1'senesi dolmadan mesaj yoluyla sınırsız internet paketini 1gb olarak mesaj atmışsın diyor müşteri temsilcileri ama ben böyle mesajı neden atayım? Taahhütnamesi devam eden pakete iptal ederken ceza gelir. Artı ücret eklemeden iptal ediyorlar nasıl oluyorsa.

Avea müşteri hizmetini aradığımda internet kotasını aştın diyorlar. Allah aşkına öyle birşey olsa da 1 gb olan paketi maçkolik, facebook, whatsappa girerek geçmez arada sırada girilenle. Ücretlendirmeye bakın resimde yolluyorum. Siz karar verin. birde müşteri hizmetleri hiç yardımcı olmuyor, dediklerini de inkar ediyorlar.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Mart
  08:25

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.03.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Gamze Timur S.
  05 Mart
  14:56

  İlgisizsinizzz il baştaa herşeyi siz biliyor gibi konuşuyorsunuzzz.

 • 05 Mart
  10:02

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş