Avea Haksız İnternet Ücretlendirmesi Yaptı!

Alper A. |

27.12.2013 tarihli 107.25 tl'lik faturamın yaklaşık 70 tl'si internet olarak faturama yansımıştır.Yeni bir telefon aldım ve internetten tutun tüm ayarlar hattı takınca yüklenmiş otomatik,arkadaşımın wifisi üzerinden internete bağlandım bir defa. Ardından faturam geldiğinde bu rakamı görünce Avea ile iletişime geçtim. 10'dan fazla,dedim bu nasıl olur onlarda wifi'de sinyal yavaşlayınca sizin hattınız otomatik devam etmiş bakiyenizden internete bağlanmış nasıl olur dedim olur dediler. Ayrıca uyarı mesajı da gönderdik dediler. Bende 3 saat sonra geldiğini mesajın ilettim iş işten geçtikten sonra,neyse şunu diyeyim ben bilmediğim ve geç uyarı mesajı aldığım bir konu üzerinden iyi bir fatura ödedim.

Etiketler :

Bilgilendirme İnternet/3G Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alper A.
  29 Mayıs
  22:43

  hiç bir gelişme ve düzeltme olmadı,şimdi bir de sms sorunu oldu onuda aynı internet şikayetimdeki gibi biz haklıyız mantığıyla kapatıyorlar,maksimum 600 sms kullandığımı beyan ediyorum 1058 sms kullandın diyorlar,sms kotam 1000 her yöne.

 • Alper A.
  11 Mart
  13:49

  Herhangi bir müşteri memnuniyeti sağlanmadı,hiç bir gelişme olmadı.

 • 27 Şubat
  09:33

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.02.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Alper A.
  21 Şubat
  09:22

  Firmanın umurunda değil,odunumun parası diyor.

 • 17 Şubat
  13:36

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş