Avea Haksız İnternet Ücretlendirmesi Yaptı!

Bilal Ö. |

0551214**** numaralı müşterisiydim. Faturalarım sürekli fazla fazla geliyordu. En sonunda Avea müşteri hizmetleri ile görüştüm bana internete fazla girmişsiniz. O yüzden o kadar fazla gelmiş dediler bende biraz hakaret ettim limitsiz internet paketim var nasıl olur da limitsiz internete (20 tl iken) 99 tl fatura kesildi dedim. Faturaları kapattım son bir faturam var hattımı iptal ettirdim. Tüketici haklarına başvurdum sonucunu bekliyorum.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Aralık
  16:14

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.11.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Bilal Ö.
  28 Kasım
  19:21

  sayın müşteri hizmetleri ben sizi aramaktan bıktım birazda siz beni ararsanız sevinirim

 • Bilal Ö.
  15 Kasım
  18:16

  dersteyken 2 kez çaldırıp kapattınız kontürünüz mü yok yoksa nasıl daha fazla yolarım diye mi düşünüyorsunuz?

 • Bilal Ö.
  14 Kasım
  18:52

  bir daha avea mı tövbe sırf fenerbahçeliyim diye o kadar para veremem benim babam ne fabrikatör nede armatör garip bir hamal bende bir öğrenciyim avea şimdiye kadar hem babama hem aplama hemde bana naddi konuda zarar verdi

 • 11 Kasım
  14:47

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş