Avea Haksız İnternet Ücretlendirmesi Yaptı!

Duygu S. |

Ben telefondan internete girmeyi bilmiyorum girmem de o halde bu ay 95 TL fatura geldi. Araştırdım 50 TL'si gprs diyor yani internet. Ben bu haksız kesilen paranın iadesini yada faturadan düşülerek yeniden faturalandırılmasını istiyorum ya da 10 yıllık Avea hattımı kapatmayı düşünüyorum acilen cevap bekliyorum.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Duygu S.
  26 Ekim
  13:02

  hala arayan soran yok saol avea

 • 23 Ekim
  11:25

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 10.10.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Duygu S.
  17 Ekim
  23:51

  bu klasik cevap mı acaba tüm müşterilere bu şekilde kopayala yapıştır tarzı mesaj atılmış.

 • 09 Ekim
  16:34

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş