Avea Haksız İnternet Ücreti Yansıttı!

Öner Ö. |

Aralık ayı faturam geldi. 15 TL sabit fiyatlı faturam: 22 TL olarak geldi. Her zaman böyle fazla gelir. Hiç 15 TL geldiğini görmedim. Faturamda internete bağlandığım içinde ilave ücret almışlar. Halbuki benim telefonumun internete bağlanma gibi bir yeteneği, kabiliyeti, becerisi yok. Faturalar ezbere yapılıyor herhalde. Avea'yı denetleyen resmi bir kurum var mı acaba? Yaşadığım bu durumu tüm tüketicilerin dikkatine, bilgisine sunarım.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  15:54

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 20.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 17 Aralık
  15:12

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş