Avea Haksız İnternet Ücreti Yansıtıyor.

Özcan T. |

Sınırsız Sosyal Paketi aldım. Sürekli ücretlendiriliyorum. Uygulamalardan girip çıktığım halde sürekli ücret düşülüyor. 2 aydan beri böyle sonra 1 gb internet aldım oldu ama olan 6 tl'ye sınırsız falan değil. 2 aydan beri aynı sorunu yaşıyorum. Şikayet bile paralı var mı böyle bir şey ama dönünce hep nasihat dinliyorum. 4 tane şikayet dosyası hazırladılar sonuç o. Neyse bakalım bu sefer ne olacak en azından bunu da denemiş olduk. Neticeyi beklemekten başka çare yok.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özcan T.
  03 Mart
  18:28

  sayın yetkili benim 22 şubatta tanımlanan sosyal medya paketim var ama sürekli ücret aldığınız için para bitince sosyal medya paketime vifiyle girebiliyorum ama mobille içinde lira olmadığından giremiyorum .liralar bitincr bakıcaz dedim ve yanılmaıdım.ama olsun giremediğim ve daha 20 gün süresi olan sosyal medya paketim var

 • Özcan T.
  28 Şubat
  18:44

  avea firması tarafından arandım. sosyal medya paketine girip çıktığımda ücret aldıklarını söylediler.çözüm bulcaklarına.2tl yi geri yükleyelim dediler.tabiki istemedim hep aynı şeyi yaşıyorum.

 • 27 Şubat
  13:52

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 25.02.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 24 Şubat
  14:04

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş