Avea Haksız İnternet Ücreti Kesti!

Orkun K. |

Ben 24 Mart Avea'ya geçiş için başvuru yaptım ve 3 gün içinde başvurum gerçekleşti. Sabah 06 30 geçişin olacağını mesaj ile bildirdiler ama geçiş olduğunda internetin açık olacağı ve tarifeye referansla geçişin onaylanmadan kullanıldığında normal ücretlendirileceği hakkında uyarılmadım ve kullanmadığım halde 19 tl internet kullanım ücreti çıkardılar mesaj olarak gönderdiler ve ayın nisan 10'unda ilk faturamın kesileceğini söylediler ve faturam kesildiğinde bana 62.5 tl fatura çıkardılar. Bana 13 günlük fatura çıkacağı söylendi ve tarifemin değeri 27 tl benim ama şuan bana çıkan fatura 62.5 tl yani normal faturamın 2.5 katı ben ne kullanım yaptım ki bu kadar fatura ödüyorum? Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Mayıs
  16:02

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.04.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 15 Nisan
  08:32

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş