Avea Haksız İnternet Ücreti Alma!

Eyyüp Ö. |

Hesap kesim tarihi 27.04.2013 olan faturama 90 tl civarında internet kullanımı adı altında bir borç yazılmış.Almış olduğum yeni telefonumun internetinin açık olduğunu fark etmediğimden dolayı üç gün için 90 tl faturama internet bedeli yansıtılmış .Nasıl olur da 25 tl lik bir tarifeye 90 tl internet kullanımına izin verirler anlamış değilim.Eğer internet ihtiyacım olsa 10 tl ye sınırsız internet alır kullanırım ne diye üç gün için 90 tl internet ücreti ödeyeyim.Şikayet ediyorum.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Haziran
  18:10

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 02.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 01 Mayıs
  12:46

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş