Avea Haksız İnternet Ücreti Aldı!

Tolga B. |

Bir önceki ayda 500 mb'lık mobil veri paketim vardı.15 TL'lik faturam 106 lira gelmiş. İnternete girilmiyor doğru dürüst. Üstüne 1mb internetten 5 lira ücret kesmişler. Bu nasıl oluyor? Ayrıca bu ay mobil veri paketi yapmadım ve mobil veri bağlantısı kapalıydı buna rağmen olmadık saatlerde 0.7 mb 0.9 mb vb bir sürü kullanım çıkmış ve daha 8 günlük faturam 122 lira olarak gözüküyor.

Herhalde ay sonuna bin TL olur diye tahmin ediyorum. Bu büyük sorun giderilmezse tüketici haklarına gidip mahkemeye kadar götüreceğim işi. Bu asıl para meselesi değil hiç kimsenin 1.6 mb internetten 8 lira almaya hakkı yoktur.Avea'nın dikkatine...

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tolga B.
  22 Aralık
  13:32

  güzel laf cambazlığı

 • 20 Aralık
  14:57

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 08.11.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Tolga B.
  10 Kasım
  21:06

  avea benim için bitmiştir hata bende zaten ne diye turkcellden hattını taşıttırıyorsun ki sen.1 kb internet 5 kuruş.1 mb internet 5 lira.100 mb internet 500 lira.güzel para.bende zaten hergün yolda para buluyorum

 • 06 Kasım
  14:33

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş