Avea Haksız İnternet Kota Dolması.

Göker Y. |

Numaram 0535 *** ** 84 Nisan ayında tarifemdeki taahhüdüm doldu ve Avea ailecek paketine geçiş yaptım. Benimle beraber ailemde 3 numarayıda bu tarifeye dahil ettim. Tarifede 6 GB internet bulunmaktadır. Ancak çok az kullanmama rağmen internet 6 GB doldu ve ekstradan 4 defa 500 MB internet tanımlandı. 5 lira karşılığında. Sorun şu kullanmadığım halde detaylardan baktığım da yaklaşık 30 defa 47.68 MB kullanım gözüküyor. Her defasında aynı kullanım MB'ini tutturmak imkansız bir şey. Bu sitede araştırmalarımda bu sorunu yaşayan onlarca kişi gördüm.
Avea'nın bu sorunu halletmesini ve haksız yere düştüğü ve kota aşım ücretlerinin geri yüklenmesini istiyorum.

Etiketler :

İnternet/3G Kota Aşımı İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Mayıs
  13:33

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.05.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 11 Mayıs
  14:32

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş