Avea Haksız Gelir!

Ugurkan E. |

6 7 ay önce Avea'dan faturalı hat almıştım. Avcılar Merkez Mahallesi'nde oturmama rağmen evimde Avea çekmedi ve Avea müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım bana geri dönüş yapıp evet haklısınız o bölgede bir sıkıntımız var dediler. Bende o zaman başka operatöre geçmek zorundayım dedim haklısınız dediler. Aradan vakit geçti fesih cayma bedeli, kullanım bedeli vs gibi bedeller çıkardılar. Bende Avea'dan başka operatöre geçmek benim zevk için değil mecburen olduğunu çünkü ödediğim faturalar karşılığı bir hizmet alamadığını izah ettim tamam dediler ama sonra yine yüklü bir ödeme çıkardılar. Velhasıl kelam artık yeter bu operatörlerin haksız kazançları.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ağustos
  15:05

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 28.07.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 28 Temmuz
  12:41

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş