Avea Haksız Faturayla İlgilenmiyor.

Mesut B. |

Adıma kayıtlı bulunan 7 (yedi) Adet GSM numarasının taahhüttü bugün itibari ile bitti. Hatlarımı başka bir operatöre taşıyacaktım, ancak bana bir fatura dönemi daha beklemem gerektiği söylendi. Neden diye sorduğumda bir gün dahi kullansanız bir fatura dönemine ait ücretlendirme yapılır deniyor. Böyle saçmalık olur mu? taahhüttü bu gece bitti ne yapabilirim daha önce çıksam cezalı , şimdi ayrılsam cezalı. Kaç gün kullandıysam o kadar para almanız gerekmiyor mu bu durumu BTK da yazacağım ama öncelikle sizden bilgi almak istiyorum.

Etiketler :

Bilgilendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ağustos
  10:20

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 26.08.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 26 Ağustos
  13:01

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş