30 Temmuz 2013

Avea Haksız Faturalandırma!

Bu hat benim üzerime olmasına karşın 10 yıla aşkındır kızım kullanmakta. Avea'ya taşıyalı da yaklaşık 5 yıl olmuştur. 28 Haziran tarihinde Macaristan'a giden kızım burada wireless ile internete bağlanmış fakat mekandan çıktığında fark etmeden otomatik olarak sormalı ayarlandığı halde Avea internete bağlanmış.

Avea uyarı verdiğinde çok geçmiş. Sadece 5 günlük açık kalan telefona 1218 TL fatura geldi. Bunun 550 TL'si ara ödeme olarak ödedik fakat bir 668 TL daha ödeyeceksiniz diyorlar. Muhatap bulamıyorsunuz bir de.

Müşteri hizmetlerindeki kişiler çok saygısız davranıp kızım dinleme talep ediyorum demesine karşın buna gerek yok demişler. Buna onlar karar veremez. Biz 668 TL'nin muafiyetini istiyoruz.

Hüseyin 23 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Kasım 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 05.08.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Hüseyin12 Ağustos 2013

    Avea ile ilgili olarak düşündüğüm tek şey bir an önce başka bir GSM operatörüne geçmek ve bir daha AVEA yı görmememk

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön