Avea Haksız Faturalandırma.

Y. K. |

Avea müşteri hizmetleri bırakın sorun çözmeyi sorun üzerine sorun çıkartıyor. 19 gün kullandığım avea hatta itirazım üzerine aylık faturalandırma yapılmaması için çözüm bulacaklardı. Aylık 24,5 tl olan tarifenin 19 günlük kullanım bedeli olarak 34,5 lira fatura kesildi. Bir ay bile kullanmadığım hatta tarifenin üzerinde fatura kesilmesi nasıl bir çözüm yöntemidir. Avea mağduriyet noktasında sınır tanımıyor. Müşterinin mağduriyeti nasıl giderilir değil mağdur ettiğimiz müşteriyi daha fazla nasıl mağdur edebiliriz üzerine çalışıyorlar. Artık yetkili biri lütfen mantıklı bir çözüm üretsin.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Ağustos
  13:00

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 16.08.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 16 Ağustos
  09:44

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş