Avea Haksız Fatura Yansıtıyor!

Sibel Ö. |

Avea'dan Ditel iletişim aracılığı ile 28. 02. 2013 başlamalı 24 ay taahhütlü telefonlar aldım. Bu telefonlardan 1 adet Blackberry Z10 ve 1 adet galaxy ace telefon ilk açılımda arıza verdi ve Ditel iletişimden Ö. A. beye kargo ile gönderilerek tamiri gerçekleştirileceği bildirildi.

En son Avea'dan Ditel iletişimin kapandığı ve telefonlar hakkında kayıt açıldığı bilgisi verildi. Şu anda halen telefonların ödemeleri faturama yansıyor ve telefonlarla ilgili bir bilgim yok. Artık o telefonları istemediğimi fakat aynı ödeme koşulları ile başka telefonlarla sözleşmeye devam edeceğimi söylediğim halde halen bir muhatap bulamıyorum.

Etiketler :

Cihaz/Aksesuar Sorun Çözme/Yönlendirme Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Kasım
  10:47

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 09 Ekim
  08:16

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş