Avea Haksız Fatura Talebinde Bulunuyor!

Habib A. |

2013 temmuz ayının sonlarına doğru operatör değiştirip Avea'ya geçerek aylık 38 TL pakete üye oldum. Ancak hesap kesim tarihimi ağustos 10 yapıp, 10-12 günlük sure için bir aylık paket ücreti talep etmekteler. Aynı zamanda İran ile yaptığım tahmini otuz kırk dakikalık telefon görüşmemi akıl almaz dakika ücreti ile faturalandırıp toplamda(281.5) fatura çıkarmışlardır.

Üstelik aynı ücretlendirme tarifesini yeni fatura döneminde de uygulayıp güncel bir kaç günlük borç (80-90)TL görülmektedir.Benimle yapılan sözleşmelerinde tarih yok. Firmayla yaptığım görüşmede hesaplamalarının doğru olduğunu ödemediğim taktirde yasal işlem başlatacaklarını söylediler.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Haksız Ücretlendirme Yurtdışı Görüşme Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Aralık
  12:47

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 23.11.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 22 Kasım
  15:41

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş