Avea Haksız Fatura Tahsilatından Dolayı İcralık Olduk.

Mustafa Y. |

2013 Yılı başından itibaren 9 ay kullandığım Avea hattımı geçen yıl bu zamanlar 3 ay faturamı aksattığımdan dolayı borcunu sıfırlayarak hattımı kapatmıştım. Yetkilileri ile yaptığım görüşmede hiçbir borcumun olmadığını teyit etmişlerdi. Fakat dün Mersin 5. icra dairesinden bi tebliğ belgesi ile Avea'ya kullanmadığım ayların bedeli olan parayı ve avukat masraflarını toplamda 670 TL borcum olduğunu öğrenmiş bulunmaktayım.

Sözde telefon numaramı ve adresimi bilmeyen , 1 yıl boyunca hiçbir şekilde tebliğde bulunmayan Avea; her gün kampanyaları hakkında mesaj göndermesi de ayrı bir ironi. Borcumu ödedikten sonra bu konu hakkından dolayı Avea' ya dava açacağımı ve hakkımı arayacağımı bildirmek istedim.

Etiketler :

Bilgilendirme Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ekim
  13:44

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 23.09.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 22 Eylül
  16:50

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş