Avea Haksız Fatura Kesti!

Aygün Y. |

295 TL borç çıkartmışsınız doküman istedim. E-mail yoluyla geldi inceledim. Ağırlıklı internet kullanımı, kullanım saatlerini incelediğimde akşam saatleri ağırlıklı, evimde TTNET sınırsız internetim var sizin bahsetmiş olduğunuz Avea interneti asla kullanmadım ve bu faturanın da haksız olduğunu düşünüyorum. Tahsilatın yapılabilmesi için faturaların tekrar tarafınızdan incelenip doğru bilgileri tarafımla paylaşmanızı rica ederim.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ekim
  10:30

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 29.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 27 Eylül
  15:27

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş