Avea Haksız Fatura Kesti.

Gokhan S. |

27.05.2014 tarihinde kesilen Avea faturam 111 tl tutarında gelmiştir. Gelen faturamı detaylı incelediğimde benim mms gönderdiğim gözükmektedir. Ancak ben ne foto nede sesli mms göndermedim. Sadece sms karakterlerinde limitten fazla yazıldığı için sistemin bunu mms olarak algılamasından kaynaklanan bir hata ile faturama yüksek meblağ yansıtılmıştır. Yanlışlığın düzeltilmesi için yardımınızı rica ederim. Diğer şikayet ve hukuksal yollardan da şikayetimi savunacağım.

Etiketler :

SMS Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Haziran
  13:06

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 08.06.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 06 Haziran
  11:53

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş