Avea Haksız Fatura Kesti.

Mehmet Can Ş. |

5 gb internete ayda 25 tl ye modemsiz olarak imzaladığım taahhüt belgesine uyulmadı, faturama 125 tl yansıtıldı. Avea'yı her arayışımda farklı cevaplar verildi, modem ücreti denildi, (modemim vardı, modemsiz Taahhüt imzaladım)tarife değişikliği ücreti denildi. Aynı gün içerisinde 2 taahhüt yapılmış onun cezası denildi.

En son arayışımda sizin taahhüdünüz yok 39 tl kullanım bedeli kesilmiş denildi. Kalan ücretin nereye kesildiğini açıklayamadılar, 2'şer gün arayla arıyorum rapor düşüyoruz size 48 saat içinde döneceğiz diyorlar 10 gündür aramadılar, o çağrı merkezindekiler hiçbir şey bilmiyorlar. Avea'nın tarafıma haksız yere kestiği faturayı ödemeyeceğim, tüketici mahkemesine gideceğim.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Mayıs
  13:05

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 29.05.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 28 Mayıs
  16:32

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş