Avea Haksız Fatura Kesildi!

Ali Rıza K. |

Hattımı Avea'dan Bimcell'e taşıdım, Avea 0506599**** nolu hattımıza faturasız hatta geçiş Ücreti adı altında 13,99TL ve vergiye tabi olmayan toplam tutar adı altında 13,10 TL lik ve taahhüt sürem bitmesine rağmen 104,00 tl taahhütten ayrılma ücreti tutarlar yansıttı 27,5 tl ücret yerine 214,99 tl ücrete yükseltmişler, aynı zamanda ben faturasız hattına geçmedim ki Bimcell e geçtim.
Yazdığım tutarların vergileriyle birlikte fatura tutarından indirim yapmaları halinde faturayı ödeyeceğim,bu yanlışın düzeltilmesini talep ediyorum aksi takdirde hukuki yollardan hakkımı arayacağımı siteniz aracılığı ile Avea'ya ilan ederim.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Mart
  13:59

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 07.03.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 06 Mart
  21:28

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş