Avea Haksız Fatura Çıkardı!

Eren G. |

Annemin adına kayıtlı numaramı faturalıdan faturasıza geçirmek için Avea müşteri hizmetlerini aradık.Ancak bu gece fatura kesimi olduğunu,1-2 gün sonra yansıyacağını,değişiklik yapılsa da 1 gün için 1 aylık fatura kesileceği söylendi.Bu nasıl bir sistemdir? Teknolojiyi kullanarak işlem yapıyorsunuz,işlem için 2-3 gün önceden aranmasını söylüyorsunuz.

Kesim tarihi geçmeden aradım değişiklik istedim.Halen isteğim geçerli. Artık her işlem 1 tıklama ile halledilirken "2-3 gün önce aramadınız bu nedenle aylık fatura keseceğiz" bahanesini kabul etmiyorum. Tarifemin değiştirilmesini ve 1 gün için 1 aylık fatura saçmalığının da düzeltilmesini istiyorum. Aksi halde mahkemeye başvuracağım.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eren G.
  25 Nisan
  19:58

  Çözüm diye birşey yok.

 • Eren G.
  02 Nisan
  17:57

  1 işlemi uygulamak için 24 saat geçmesini bekleyip bana boşu boşuna 1 aylık daha fatura ödetmeye çalışan Avea. Siz bir de teknoloji firmasısınız değilmi ? Hızınız akıl almaz gerçekten. İlk fırsatta hattımı kapatıp mahkemeye başvuracağım.

 • Eren G.
  31 Mart
  14:13

  Daha uygun gün ve saatlerde ararsanız ulaşabilirdiniz Avea yetkilileri. Beklemedeyim.

 • 30 Mart
  16:47

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 30.03.2014 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Eren G.
  27 Mart
  10:57

  Müşteri hizmetlerinizi arıyoruz ama bir çözüm üretmiyorsunuz. Robota bağlamış müşteri temsilcileri ne öğrettiyseniz onu söylüyorlar. Şimdi muhtemelen arayıp geç kaldınız faturanız kesildi diyeceksiniz. böyle birşey olabilir mi? 1 gün için neden 1 aylık kullanmayacağım faturayı ödemek zorundayım ? lütfen hattımı faturasıza taşıyın ve faydalanmayacağım hizmetin 1 aylık faturasını da silin. illa mahkemeleremi taşıyalım konuyu nedir bu müşteriyi hiçe saymak anlamak mümkün değil.

 • 27 Mart
  10:11

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş