27 Mart 2014

Avea Haksız Fatura Çıkardı!

Annemin adına kayıtlı numaramı faturalıdan faturasıza geçirmek için Avea müşteri hizmetlerini aradık.Ancak bu gece fatura kesimi olduğunu,1-2 gün sonra yansıyacağını,değişiklik yapılsa da 1 gün için 1 aylık fatura kesileceği söylendi.Bu nasıl bir sistemdir? Teknolojiyi kullanarak işlem yapıyorsunuz,işlem için 2-3 gün önceden aranmasını söylüyorsunuz.

Kesim tarihi geçmeden aradım değişiklik istedim.Halen isteğim geçerli. Artık her işlem 1 tıklama ile halledilirken "2-3 gün önce aramadınız bu nedenle aylık fatura keseceğiz" bahanesini kabul etmiyorum. Tarifemin değiştirilmesini ve 1 gün için 1 aylık fatura saçmalığının da düzeltilmesini istiyorum. Aksi halde mahkemeye başvuracağım.

Eren 73 Okunma

Cevaplar

 • Eren 25 Nisan 2014

  Çözüm diye birşey yok.

 • Eren 02 Nisan 2014

  1 işlemi uygulamak için 24 saat geçmesini bekleyip bana boşu boşuna 1 aylık daha fatura ödetmeye çalışan Avea. Siz bir de teknoloji firmasısınız değilmi ? Hızınız akıl almaz gerçekten. İlk fırsatta hattımı kapatıp mahkemeye başvuracağım.

 • Eren 31 Mart 2014

  Daha uygun gün ve saatlerde ararsanız ulaşabilirdiniz Avea yetkilileri. Beklemedeyim.

 • Türk Telekom Temsilcisi30 Mart 2014

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 30.03.2014 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Eren 27 Mart 2014

  Müşteri hizmetlerinizi arıyoruz ama bir çözüm üretmiyorsunuz. Robota bağlamış müşteri temsilcileri ne öğrettiyseniz onu söylüyorlar. Şimdi muhtemelen arayıp geç kaldınız faturanız kesildi diyeceksiniz. böyle birşey olabilir mi? 1 gün için neden 1 aylık kullanmayacağım faturayı ödemek zorundayım ? lütfen hattımı faturasıza taşıyın ve faydalanmayacağım hizmetin 1 aylık faturasını da silin. illa mahkemeleremi taşıyalım konuyu nedir bu müşteriyi hiçe saymak anlamak mümkün değil.

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2014

  Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön