Avea Haksız Fatura Çıkardı!

Erdem K. |

Avea'nın 15 gb sınırsız jet modemini aldım, fakat bulunduğun bölgede 3G çekmediği için ertesi gün iade ettim. Fatura gelir mi diye sorduğumda sadece vergi dahil 50 tl'lik bir fatura geleceğini söylediler fakat fatura 139 tl geldi. O an şok oldum 1 gün bile kullanmadığım ürün veya hizmet için 139 tl gelince dondum kaldım. Yetkililerin bu konuya el atmasını ve 'hakkın' yerini bulmasını gerekli birimlerden arz ederim. Modem hat numarası 0507034***.

Etiketler :

Abonelik İptal Mobil Modem Erişim Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Ocak
  17:38

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 25.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Erdem K.
  25 Aralık
  13:44

  allahtan söyledin ha bilmiyodum lan 500 'ü aramayı bizde biliyoz herhalde arayın işte beni yetkili kişi beni arasın numaramı yazmışım şikayet dilekçesine. bide otocevap yapmışlar arsızlar

 • 25 Aralık
  13:29

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş