Avea Haksız Fatura Çıkardı!

Soner A. |

Uzun süredir kullandığım Avea hattımı faturalıdan kontörlüye geçiş yapacaktım. Geçiş yaparken hiçbir borcumun olmadığını söyledi müşteri hizmetlerinde çalışan. Bugün beni aradılar ve 100 tl fatura çıkardılar. Üstelik bir başka faturalı Avea hat kullanırken bana böyle yapmaları çok üzücü. Avea kurumsallıktan uzak bir duruş sergiliyor şu anda. Müşterilerini mutsuz ediyor.

Etiketler :

Bilgilendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Aralık
  10:48

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 28.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Soner A.
  01 Aralık
  00:51

  Avea benim meselemi bana \'bundan sonra hiçbir şekilde fatura ödemeyeceksiniz\' diyen çalışanı hakkında işlem yapacağını. Söyleyerek çözüm buldu.100 lira fatura için avea bir çalışanından vazgeçebiliyorsa bana bu şekilde bilgi vermeleri gayet normal.avea gibi kurumsal bir Firma için ne üzücü bi hamle..

 • 28 Kasım
  08:13

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş