Avea Haksız Fatura!

Aygen S. |

24.2.2012 tarihinde Turkcell operatörüne geçiş yaptım. Avea faturam 22.2.2012 de kesildiğinden sanki 1 ay kullanmışım gibi bu ay yine 32 TLlik fatura çıkarıldı. Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde 2 gün de kullansanız, 1 ay da kullansanız abone olduğunuz tarife ücreti yansıtılır denildi.

Kullanım üzerinden değerlendirilmesini isteyip itiraz ettim, ancak böyle bir uygulama olmadığını söylediler. Bu nasıl bir haksızlıktır. Operatör değişikliği birkaç gün içerisinde gerçekleşebiliyor, bu süreç yeni fatura dönemine sarktı diye bu faturayı ödemem mi gerekiyor. Faturamın kullanımım üzerinden değerlendirilmesini, faturanın düzeltilmesini istiyorum.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Nisan
  20:19

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 02.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 02 Nisan
  08:28

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş