Cenk C. Teşekkür Mesajı

Konuyla ilgili olarak yakın zamanda benimle iletişime geçip problemin çözümü için ilgilenen Avea personeline teşekkür ederim.

Avea Haksız Fatura.

Cenk C. |

Avea hattını yurt dışında çok kısa bir süreliğine kullandım ve Türkiye'ye geldiğimde büyük bir şok ile karşı karşıya kaldım. Aynı gün ve saatte internet kullanımının biri 6.38 kb 1.191 TL olarak ücretlendirilmiş, diğeri ise 6.39 kb. Gene aynı gün ve saatte 301.702 TL olarak faturaya yansıtılarak 308 TL fatura geldi. Yaptığım itiraz üzerine genel müdürlük dahil cevap alamadım. Bir yanlışlık var ama nerede deyip geçiştirdiler.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ekim
  12:45

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 10.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Cenk C.
  10 Ekim
  15:36

  Konuyla ilgili olarak yakın zamanda benimle iletişime geçip problemin çözümü için ilgilenen Avea personeline teşekkür ederim.

 • 07 Ekim
  13:16

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş