Avea Haksız Fatura!

İlker B. |

Avea'dan geçen gün 361 TL'lik haksız yere itiraz ettiğim fatura için arandım bana dakikalarımı aştığımı vs. söyleyerek kılıfına uydurmaya çalıştılar. Ben ayın 24'ünde kat kat paket yaptığımı sanıyordum meğersem mesaj Avea'nın kendi şebekesinin çekmemesi yüzünden gitmemiş.

Daha sonra ulaşmış ve bu sürekli yaşadığımız bir durum bir mesaj atıyoruz birgün sonra ulaşıyor şimdi bunu da bana yüklemeye çalışıyorlar. Ben bu konuda sonuna kadar hakkımı savunacağım bilginize. Resimle size mesajın şebeke yüzünden gitmediğinin ispatınıda yapıyorum ama o tarihe kadar ne konuştuysam zaten hepsini kuruşu kuruşuna öderim yeter ki dürüst olun insanları yanıltmayın.

Etiketler :

Habersiz İşlemler Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Haziran
  13:50

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 03.06.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • İlker B.
  10 Haziran
  03:04

  Kendi işlerine göre kılıfına uydurup cebap verdiler işte Avea bu kadar önem veriyor işte 10 senelik müşterisine benim mesajı attığımı kabul ediyorlar fakat mesaj 1 gün sonra ulaşmış kendileri bir mesajı bile adam gibi yerine ulaştıramaz ama suçlusu müşteri olur ben 361 lirayı ödedim yeni gelen faturamıda paşa paşa ödücem ama sizin gibi bir zihniyetle artık asla çalışmayacağım başka firmalar müşterisine sahip çıkarlarken siz gidip kapatın hattınızı diyecek kadar basit bi firmasınız böyle insanlarla çalışırsa Avea daha çok müşteri kaybeder zaten

 • 03 Haziran
  14:20

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş