Avea Haksız Fatura!

Nihat K. |

Bu ay içerisinde cep telefonum ayarlarında bir problem vardı. şöyle ki wi fi ye bağlanamıyordu. Bir telefoncuya ayarlattım. sorunu giderdiğini söyledi. bende wifi den internete girmek istedim. Ancak yanlışlık sonucu operatörden internete girmişim. bu durum kesinlikle yarım saat sürmeden olayı farkettim. Avea bayisine gidip telefonumun operatörden internete kapatılmasını istedim. O da kapattı.

Bende kontrol ettim ve telefonun internete kapalı olduğunu anladım. Ancak dün gelen fatura mesajında 85 lira fatura ile karşılaştım avea bayisi bu faturanın 35 lirasının internet ücreti olduğunu söyledi. müşteri temsilcisine itirazım ile konuyu incelettim. Faturanın doğru olduğunu söyledi.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Haziran
  10:01

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 13.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Nihat K.
  11 Mayıs
  19:32

  bahse konu şikayetim çözülmezse en kısa zamanda ailemdeki tüm avea aboneliklerimi başka bir operatöre taşıyacam.

 • 10 Mayıs
  09:19

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş