Avea Haksız Fatura!

Mustafa H. |

24 mart 2013 tarihinde internet paketi aldım buna rağmen bana 142 tl fatura yansıttılar defalarca telefon açtım ama bu sefer faturanızın yarısını silelim ama taahhüt verin dediler ama ben bu faturayı kabul ettim Avea ya güvenmediğim için bu teklifi kabul etmedim. Ses kaydım var dinleyin diyorum dosya açılacak incelenecek vs bir sürü iş.15 yıldır cep telefonu kullanıyorum böyle birşey görmedim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Haziran
  10:44

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Mustafa H.
  19 Nisan
  19:28

  Arandım ama neye yaradı hak etmediğim faturayı dönüp dolaştirip odettiniz ama ben esimin ve tüm yakınlarımın hatta şirketimiz var Avea kullanan ismi adanus lider ecza deposu orada kullanılan tüm faturaları tasittiracam olan oldu yapacak bisey yok kaliteye yani turkcele devam Avea hataydı zaten yapacak bisey o kadar aradım ses kaydım var dedim ama sonuc yok

 • 14 Nisan
  16:52

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş