Avea Haksız Ceza Kesiyor!

Osman Ü. |

Eski Avea kullanıcısı olarak Ankara'da çekmeme sorunundan dolayı operatör değişikliği yaptım. Avea teknik ekibin yapmış olduğu çalışmada sorunun bölgedeki baz istasyonundan kaynaklı olduğu yeni baz istasyonu çalışmaların devam ettiği ve yani Avea kaynaklı çekmediği teknik ekip söyledi Zaten diğer hatların çok rahat çekmesinden de belli bir tek Avea çekmiyor.

Bu yüzden operatör değişikliği yaptım ve Avea kaynaklı olduğu için sorunun herhangi bir cezai ücret uygulanmayacağı faturaya da yansırsa iade olacağını müşteri temsilcisi de söyledi. Ses kayıtları her şey de mevcut. Fakat halen cezai ücret uygulanır diyorlar. Faturamın iptalinin cezai ücretin kaldırılmasını istiyorum.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ekim
  10:50

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 24.09.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 23 Eylül
  18:02

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş