Avea Haksız Alınan Ücretin İadesi!

Elvin T. |

Faturalıya çevirdiğim (sonradan pişman olduğum) Avea hattım için bankaya otomatik ödeme talimatı vermiştim. Fakat bu ay hesabımda para kalsın istediğimden fatura ödemesini kredi kartı ile mobil ödeme olarak gerçekleştirdiğim halde Avea parayı hesabımdan 2. kez çekmiş! aradım ve baya dil dökmemin sonunda(haksız yere alınan kendi param için onca laf anlattım)hesap numaramı ve ıban numaramı verip paranın hesabıma iade olunacağı söylendi.

18 mayıstan beri iade olunacak para için 20 mayısta tekrar aradığımda paranın 7 ile 15 gün arasında hesabıma yatacağı söylendi!!Avea benim paramı bu 15 gün içinde haksız yere kasasında tutamaz! Hemen paramın iadesini talep ediyorum!

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Para İadesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Temmuz
  16:31

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 02.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Elvin T.
  28 Mayıs
  16:00

  Avea dün aramam sonucu paramı bugün iade etti.Yalnzı telefonla hiçbir geri dönüş olmadı ben üstüne gidip hakkımı aradım.Çok yazık....

 • 27 Mayıs
  21:59

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Elvin T.
  25 Mayıs
  10:00

  hala geri dönüş olmadı,borcum olsa hemen ararlar ama iş ''haksız yere alınan''para iadesine gelince kimse aramıyor.YAZIKLAR OLSUN!AVEA GÜVENİLMEZ BİR OPERATÖR ŞİRKETİYMİŞ!