Ahmet K. Teşekkür Mesajı

Şikayetvar\'a çok teşekkür ediyorum firmayı defalarca aramama rağmen sonuç alamamıştım

Avea Haksız Alınan Fatura Bedelinin İadesi!

Ahmet K. |

Yaklaşık 4 yıldır 0542 359 3*** Avea kullanıcısı iken 23.08.2014 tarihinde P** hattını kullanmaya başladım. Hesaplarımı incelediğimde 18.09.2014 tarihinde Avea tarafından 123,14-TL’lik faturanın hesabımdan çekildiğini farkettim. Müşteri temsilcilerini defalarca aramama rağmen fatura detayları hakkında bilgi alamadım. Bana her seferinde faturayı e-mail yolu ile göndereceklerini söylemelerine rağmen 5 defa farklı fatura detayları gönderilmiş talep ettiğim faturanın detayı gönderilmemiştir. Hiçbir taahhütüm bulunmamasına rağmen neden bu denli yüksek bir fatura kesildiği tarafımca anlaşılamamıştır. Konu ile ilgili artık hukuki yollara başvurmayı düşünmekteyim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Fatura Gönderimi Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet K.
  27 Ekim
  09:27

  Şikayetvar\'a çok teşekkür ediyorum firmayı defalarca aramama rağmen sonuç alamamıştım

 • 22 Ekim
  16:19

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 21.10.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 21 Ekim
  10:24

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş