Avea Hakkım Olan Parayı İade Etmiyor!

Ali D. |

Hakem heyetinden Avea 3g ile olan usulsüzlüğü şikayet ettim ve davamı kazandım ama Avea müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen bu konuyla ilgili yardım alamıyorum. Neymiş sistemde görünmüyormuş falan diye oyalıyorlar.

Eğer bu şekilde devam ederse hakkımı icra yoluyla arayacağım. Müşteri hizmetlerini aramak için harcadığım parayı ve manevi tazminat davasında bulunacağım. Alacağınız olunca hemen sistemde görünür ama borcunuz olunca göremezsiniz öyle değil mi?

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Para İadesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ekim
  13:32

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 23.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 22 Haziran
  11:50

  Merhaba,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş