19 Eylül 2013

Avea Hak Etmediği Parayı Alıyor!

Avea operatörüne geçiş yaptım fakat kullanmaya başladığım ilk günden itibaren çekmeme sorunu hattın kesilme sorunu gibi aksaklık nedeni ile tekrar Vodafone'a dönüş yaptım. Avea'da iken her yöne 500 tarifesinden aylık 30 TL'ye faydalanıyordum bu pakette 500 sms 500mb internet ve 500 dk konuşma mevcut.

Avea'dan gelen limit bilgilerini görünce telefonumda internet erişimini kapattım ve kullanmadım. Avea ban fatura yollamış 174 TL. Ayrıntılı fatura dökümünü istedim ve 99 TL'lik internet kullanım ücreti ile karşılaştım. Fakat detayları incelerken aynı tarih ve aynı zaman diliminde iki ayrı internet paketinden faydalanmış gözüküyorum ancak internet 6 paket ücretsiz iken internet 4 paketi ücretli.

Ali 37 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 20.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Ali23 Eylül 2013

    Şikayetim üzerine avea bana geriye dönüş yaptı. Açıklamaları benim kullandığım seç 500 tarifesini ben iptal ettirmişim ve bunun üzerine internet kullanımı gerçekleşmiş. Peki avea dan bana gelen tarifenizin % 80 kısmı dolduğu mesajı , son faturada gelen seç 500 tarifesinden yararanmaktasınız bildirgesi ne için. Ayrıca bana verilen taahüte iletişim güvencesi ile yapılan acıklamalar ve yapılan reklamların gerçekliliği nerede. Biz müşterileri sağmal inek gibi gören bu firmalara baş kaldırma ve bizim sayemizde ayakta olduklarını göstermek için elimden gelen gayreti göstererek hakkımı arayacağım. Bu konuda sosyal medya üzerinden gerekli çalışmaları yapıp onlara bir ders vereceğim.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön