Avea Hak Etmeden Para Alıyor!

Mehmet K. |

Yine Avea aynı Avea! Bana haksız aldıkları paraları ödeyeceklerini söylemelerine rağmen hala ödeme yapmadılar. Avea genel müdürlüğünden sözleşmemi yollamalarını istedim hala yollayacaklar. Neden yollamıyorsunuz? Ben yolladığım dilekçenin fotokopisini en kısa zamanda gerekli mercilere vereceğim. Hem haksız para alın hem haksızlığı kabul edin ama gerekenleri yapmayın. Siz kendinizi ne zannediyorsunuz? Yasal tüm haklarımı hem ulusal hem Avrupa mahkemelerinde arayıp yaptığınızın cezasız kalmaması için ne gerekiyorsa yapacağım.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Para İadesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet K.
  24 Mart
  09:53

  B D K KIŞ UYKUSUNDAN UYAN ARTIK AVEA HİLELER İLE YANİ ALİ CENGİZ OYUNLARI İLE MİLLETİ SÖGÜŞLÜYOR YOKSA SİZİNDEMİ PARMAGINIZ VAR YOKSAİ AVEANIN TÜM ABONELERİNİN ABONELİK İŞLEMLERİ HAKINDA BURADAN SUÇ DUYURUSUNDA BULUNUYORUM İNCELENMESİNİ ACİLEN T C VATANDAŞI OLARAK İSTİYORUM ALLAH BİLİR BENİM GİBİ BİNLERCE VATANDAŞIMIZIN KANI EMİLMİŞ GÖREVE ÇAGIRIYORUM

 • Mehmet K.
  24 Mart
  09:30

  zeroooooooooo

 • 19 Mart
  14:04

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.03.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

 • 19 Mart
  10:01

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş