29 Eylül 2015

Avea Habersizce Videospor Aboneliği Başlatılmış!

İsmini bile gelen mesajdan öğrendiğim, ne işe yaradığını kesinlikle bilmediğim "VideoSpor" isminde bir abonelik başlatmış benim adıma. Hemen arayıp böyle bir şeye üye olmadığımı, haberimin bile olmadığını söylememe rağmen inatla haftalık 14 TL ek ücret talep ediyorlar benden.

Zaten halihazırda internetin hiçbir yerde çekmemesi, müşteri hizmetlerinin kaba ve anlayışsız olması gibi sorunların yanında bir de resmen müşterilerden yalanla para talep etmeleri kabul edilir gibi değil. Bu sorunun çözülmemesi halinde tüketici mahkemesine kadar gideceğimi ve hakkımı arayacağımı bilmenizi isterim.

Betül 65 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Ekim 2015

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 02.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Betül29 Eylül 2015

    Hala aranmadım, herkese verdikleri jenerik cevaplar bunlar. Tüketici mahkemesi konusunda ısrarcıyım. Para meselesi değil bu, yapılan resmen soygunculuk.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön