Avea Habersiz Video Plus Üyeliği Yapılmış!

Ebru Ö. |

05/07/2014 saat 21.46'da telefonuma bir mesaj geldi.Mesaj içeriği "Video Plus aboneliğiniz 2 gün sonra yenilenecektir.vergiler dahil haftalık 14 TL'ye devam etmek istemiyorsanız iptal plus, bilgilendirme almak istemiyorsanız kapat yazıp 5454'e gönderebilirsiniz." Video plus denen şeye üye olmadım ama ne olur ne olmaz diye hemen iptal mesajını gönderdim. Bizzat üye olmadığım halde iptal ettiğim şey için 14 tl faturama yansımış hemen. Avea müşteri hizmetlerini aradım. Bizimle ilgili değil diyip işin içinden çıktı. Madem sizinle ilgili değil niye faturama yansıyor bu para?

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Temmuz
  15:07

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 08.07.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 07 Temmuz
  11:07

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş