Avea Habersiz Ücretlendirme!

Ahmet Ç. |

Avea'dan aldığım ın touch 2 akıllı telefonumdaki 0536795** nolu internet hattımdan telefonuma ücretsiz bildiğim Kurani Kerim ve Arapça Sözlük indirdim ; fakat 98 bin lira ücret çıkartılmış. 4441500 nolu müşteri hizmetlerine şikayetimi bildirdim .

Beyefendi indirme yaptığınız firma bizden bağımsız bir firma yapacak bir şey yok denildi . Oyun indirmişsiniz görünüyor dendi . Elli üç yaşından sonra telefonda ücretli oyunu ne yapayım . Yakın gözlüğüyle zor seçiyorum zaten . Gereğinin incelenerek bilgi verilmesini istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Fatura Gönderimi Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Kasım
  10:32

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 29.08.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 22 Ağustos
  09:09

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş