Yasin A. Teşekkür Mesajı

Daha önce de belirtmiş olmamıza rağmen uzun süredir çözüme kavuşturulmamış sorun son şikayetimde hızlı ve benim açımdan olumlu bir şekilde çözüldü. Teşekkür ederim.

Avea Habersiz Taahhüt Uzatımı ve Fazla Ücretlendirme!

Yasin A. |

Annemin sahip olduğu hattın taahhüt süresi bitmesine müteakip Avea'nın kalite ve fiyat konularındaki yetersizliği sebebiyle başka bir operatöre geçilmiş, aradan zaman geçtikten sonra taahhüt süresinin müşteri tarafından Avea ile telefon görüşmesi yapılarak uzatıldığı gerekçe gösterilmiş ve cayma bedeli altında ek bedel faturası gönderilmiştir.

O dönemde Avea müşteri hizmetlerine konu aktarılmış ve ses kayıtlarının incelenmesi talep edilmesine rağmen herhangi bir işlem yapılmayarak, Avea avukatları aracılığıyla anneme ulaşıp, saygısızca Avea'nın büyük firma olduğu, kendileriyle baş edilemeyeceği söylenip talep edilen bedelin hemen ödenmesi gerektiği iletilmiş ve idari takip başlatılmıştır.

Etiketler :

Habersiz Paket Yenileme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Mayıs
  14:36

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.05.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Yasin A.
  06 Mayıs
  15:06

  Daha önce de belirtmiş olmamıza rağmen uzun süredir çözüme kavuşturulmamış sorun son şikayetimde hızlı ve benim açımdan olumlu bir şekilde çözüldü. Teşekkür ederim.

 • 30 Nisan
  12:24

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş