Avea Habersiz Servis Aboneliği Yapıyor!

Erdinç K. |

Avea jet modem internet kullanıyorum. Bugün yeni sms geldiğini fark ettim. Gelen sms'te 3300 chatwalk diye bir siteye üye olmuşum, bundan sonrada bana bir yerlerden mesajlar gelmiş ve bu gelen mesajları faturama eklemişler.

Hemen müşteri hizmetlerini aradım. Diyorlar ki internetten üye olmuşsunuzdur. Ben jet modem hattının numarasını bile bilmiyorum. Nasıl üye olmuşum, nasıl onay vermişim diyorum.
Diyorlar ki numara vermenize gerek yok, onay mesajı atmanıza gerek yok.

Facebook'tan filan onay vermişsinizdir diyorlar.Ben böyle bir onay vermedim. Diyorlar ki bu tip mesajlara kapatalım mı? Ne zaman bu tip şeylere açtınız da ne zaman kapatacaksınız? Olumlu sonuç gelmezse suç duyurusunda bulunacağım.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdinç K.
  06 Nisan
  13:40

  Aslında 0 bile çok. Bir tek son soruda yeniden AVEA kullanırmısınız kısmında...sadece mecburiyetten. Malüm yanlızca 3 firma var bu sektörde :(

 • 04 Nisan
  16:26

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.04.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 02 Nisan
  14:39

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş